“Söz uçar, yazı kalır” diyenlerden misiniz?

Alan adınızın TRABİS ve ICANN Akredite bir kayıt kuruluşu olan METUnic üzerinde barındırıldığını doğrulayabilmek için “Alan Adı Tescil Belgesi” hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Alan Adı Tescil Belgesi

Alan Adı Tescil Belgesi, bir alan adının sahibini, hangi kayıt kuruluşunda barındırıldığını ve bu alan adının ne kadar süreyle kullanılabileceğini gösteren belgedir.

Alan Adı Tescil Belgesi ile alan adınızın size ait olduğunu belgeleyebilirsiniz.

Bundan sonraki alan adı tahsis işlemlerinizde ya da mevcut durumda aktif olarak kullandığınız alan adlarınız için bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Hemen Satın Al

Alan Adı Tescil Belgesi; belirli bir alan adının sahibini, hangi kayıt kuruluşunda barındırıldığını ve bu alan adının ne kadar süreyle kullanılabileceğini gösteren belgedir.

Alan adınızın TRABİS ve ICANN Akredite bir kayıt kuruluşu olan METUnic üzerinde barındırıldığını doğrulayabilmek için “Alan Adı Tescil Belgesi” hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Alan Adı Tescil Belgesi ile alan adınızın size ait olduğunu belgeleyebilirsiniz. Belgenizi web sitenizde yayınlayarak marka güvenilirliğini arttırabilirsiniz.

Müşterilerimiz, METUnic sisteminde bulunan tüm .tr ve gTLD uzantılı alan adları için ilgili hizmetten faydalanabilir.

Bu hizmet tamamen online olduğu için fiziksel bir belge gönderimi söz konusu değildir. Alan adı tescil belgenize online ortamdan erişebilir ve isterseniz cihazınıza indirebilirsiniz.

Mevcut bir alan adı için “Alan Adı Tescil Belgesi” satın alma adımlarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yeni tahsis edeceğiniz bir alan adı için tahsis sırasında “Alan Adı Tescil Belgesi” satın alma adımlarına ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.