METUnic İş Ortaklığı Fırsatlarından Yararlanın

.TR
iş Ortaklarımıza Özel
192,00 ₺
Başlayan Fiyatlarla!
.COM.TR
iş Ortaklarımıza Özel
38,50 ₺
Başlayan Fiyatlarla!
.COM
iş Ortaklarımıza Özel
319,00 ₺
Başlayan Fiyatlarla!
.NET
iş Ortaklarımıza Özel
396,00 ₺
Başlayan Fiyatlarla!


Neden METUnic İş Ortağı Olmalıyım?


Performansa Dayalı İndirim Sistemi

Model Tanımı

METUnic, tüm iş ortaklarının daha verimli bir iş birliği sağlamalarına yardımcı olacak bir alan adı fiyatlama modeli olan Performansa Dayalı İndirim Modeli’ni duyurmaktan gurur duyar. Bu model, performansınıza dayalı esnek indirimler sunar ve iş hacminizin artması ile birlikte indirim oranınız da artar.

Performans Göstergeleri ve İndirim Oranları

Performans değerlendirmeniz, yaptığınız alan adı tahsisleri, alan adı transferleri ve alan adı yenileme işlemleri üzerinden yapılır. Yani, her bir yeni alan adı tahsisi, bir alan adının METUnic’e transferi veya mevcut bir alan adının yenilenmesi işlemi, performansınızı artırır ve böylece daha yüksek indirim oranlarına ulaşmanızı sağlar.

Yeni modelimizde, işlemlerinizin sayısına bağlı olarak .com.tr alan adları için minimum %34 ile maksimum %45 arasında, .com alan adları için ise minimum %8 ile maksimum %15(transfer ve yenileme için %12) arasında değişen indirim oranları sunulmaktadır. İşlem adedi arttıkça indirim oranınız da artar. Toplu alımlarda her yıl bir yeni işlem olarak değerlendirilecektir. Ayrıca, maksimum performans rakamından sonraki her alan adı işlemi için sabit olarak maksimum indirim oranı uygulanır. Bu model, iş hacminiz ne olursa olsun herkes için adil ve cazip indirimler sunar. Tüm alan adı uzantılarına ait standart fiyatlara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Performans Ölçümü ve Faturalandırma

Performans ölçüm periyodumuz aylıktır. Her ay sonunda, performansınızı değerlendiriyor ve kazandığınız kredileri müşteri hesabınıza ekliyoruz. Eklenmiş kredilerinizi dilediğiniz zaman harcamak için kullanabilir ve müşteri panelinizden canlı olarak izleyebilirsiniz. Her ay sonunda, yaptığınız ödeme miktarı kadar fatura kesilecektir. İlgili faturada, kullanılan kredi miktarı iskonto olarak gösterilecektir.


Örnek Hesaplama

  İndirim Miktarı Toplam Tutar Birim Fiyatı İndirim Yüzdesi
.com.tr 0.00 TL 0.00 TL 0.00 TL 0.00%
.com 0.00 TL 0.00 TL 0.00 TL 0.00%
Toplam 0.00 TL 0.00 TL    

Lütfen unutmayın, bu hesaplamalar tahminidir ve .com/.com.tr uzatılarını kapsamaktadır. Nihai indirim oranları tüm uzantıları kapsayacaktır ve iş ortağımızın gerçek performansına bağlı olarak hesaplanacaktır.

Özelleştirilmiş Hizmetler

 • Sahip olduğunuz alan adlarının kolay ve güvenli bir şekilde yönetimi METUnic tarafından atanacak müşteri temsilcisi ile sağlanır. Gelen talepler atanan temsilci tarafından değerlendirilir ve alan adı işlemleri müşteri temsilciniz tarafından gerçekleştirilir.

 • Yenileme işlemleriniz belirli periyotlarla gerçekleştirilir ve alan adlarınızın duraktılma/silinme ihtimallerine karşı önlem alınır.

 • Toplu yenileme, toplu transfer ve alan adı alım işlemleriniz temsilciniz tarafından gerçekleştirilerek tarafınıza bilgilendirme yapılır.

 • Talepleriniz maximum 30 dakika içerisinde değerlendirilerek tarafınıza hızlıca dönüş sağlanır.

 • Her ay sonunda talep etmeniz durumunda gerçekleştirilen işlemler ve maliyetlere ait rapor iletimi sağlanır.

 • Sunmuş olduğumuz özelleştirilmiş hizmetler sayesinde alan adı işlemleriniz hem hızlı hem de güvenilir şekilde gerçekleştirilir.

248_1613827615
METUnic olarak İş Ortaklarımıza ücretsiz olarak METUnic API hizmetini sunuyoruz.

İş Ortaklığı Programımıza katılarak daha uygun fiyatlara alan adı satın alabilir, tüm alan adı işlemlerinizde otomasyon için ihtiyacınız olan özellikleri bulabileceğiniz API desteğimizle müşterilerinize kendi markanız altında hızlı ve güvenilir bir alan adı hizmeti sunabilirsiniz. Ayrıca periyodik işlemlerinizi otomatikleştirebilir, hızlı ve hatasız alan adı başvurusu yapabilir, manuel işlemlerin gerektirdiği insan gücünden tasarruf edebilirsiniz.

 • Alan Adı Sorgulama

 • Hesaplar:Faturalarınızı ve ödemelerinizi kolaylıkla görebilirsiniz.

 • E-posta Yönlendirme:Alan adınız için yönlendirme servisi oluşturabilir ve bu e-posta adresini dilediğiniz farklı bir e-posta adresine yönlendirebilirsiniz.

 • Alan Adı Tescil

 • Alan Adı Yenileme

 • Gelişmiş Yönetim Paneli: NS sunucusu oluşturma ve DNS değişikliği gibi işlemleri kolayca yapabilirsiniz.

 • Uzantılara Göre Alan Adı Sorgulama

 • Belgeli ve Belgesiz Alan Adları Yönetimi

 • DNS Zone Yönetimi :A,AAAA,SRV,TXT,NS,SRV ve CAA gibi tüm DNS Sunucu yönetim işlemlerini kolayca düzenleyebilirsiniz.

7/24 Destek

 • Başvurmuş olduğunuz alan adınızın süreç kontrolü

 • Sıkça Sorulan Sorular

 • Destek Kodu

İş Ortaklığı programımıza katılmak için bayi@metunic.com.tr adresine e-posta gönderebilir veya +90-312-9096628 numarasını arayarak müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.