Gizlilik Politikası

ODTÜ Geliştirme Vakfı Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş. için size ait bilgilerin gizliliği son derece önemlidir. Hizmetlerimizden yararlanabilmeniz ya da web sitemizin bazı bölümlerine ulaşabilmeniz için kayıt açarak bir giriş hesabı edinmeniz, dolayısıyla, şahsi ya da kurumsal bazı bilgilerinizi sistemimize girmeniz gerekmektedir. Sözü geçen bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da herhangi bir yasal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece hiçbir şekilde paylaşılmayacak; güvenlik ve gizlilik standartlarına uygun şekilde korunacaktır.

ODTÜ Geliştirme Vakfı Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş. kullanıcıların kişisel bilgilerini hizmetler ile ilgili gerektiğinde kullanıcılarına ulaşabilmek amacı ile kayıt altına tutar. ODTÜ Geliştirme Vakfı Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş. alan adı sahipliği hakkı ile ilgili oluşan hukuki durumlarda söz konusu bilgileri, ilgili mahkemelere iletir.

Hangi Bilgileri Hangi Amaçla Topluyoruz?

  • Alan adı başvuru sürecinin başlatılması, takibi ve değerlendirilmesi için; Ad-Soyad, T.C. Kimlik Numarası, E-posta Adresi, Telefon Numarası ve Adres Bilgileri,
  • Alan adı ve diğer hizmetler özelinde ödeme işlemlerinin gerçekleştirilmesi için;Kredi Kartı Bilgileri,
  • Site içi kullanım kolaylığı ve reklam faaliyetleri için; site içi Kişisel Kullanım Tercih Verileri

Sorumluluğumuzun Sınırları Nelerdir?

ODTÜ Geliştirme Vakfı Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş. -doğrudan ya da dolaylı olarak- hiç bir garanti vermeden hizmet vermektedir. Şirketimiz hizmetin kullanımı nedeniyle -doğrudan ya da dolaylı olarak- oluşabilecek kar, zarar ya da gelir kayıplarından sorumlu tutulamaz.

ODTÜ Geliştirme Vakfı Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş. alan adı hizmetleri ve diğer hizmetleri sağlamaktadır. Dolayısıyla, kullanmış olduğunuz internet sitesinde bulunan bilgilerdeki hatalar ve eksiklikler nedeniyle doğabilecek maddi veya manevi zararlardan sorumlu tutulamaz. Söz konusu kullanmış olduğunuz internet sitesinin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi aktarımında gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkan, doğrudan veya dolaylı zarar ve masraflardan ODTÜ Geliştirme Vakfı Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş. sorumlu değildir.

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Gizlilik Politikamız, uygulamalarımız veya hizmetlerimiz ile ilgili sorularınız veya şikayetleriniz için info@metunic.com.tr adresine e-posta göndererek bize ulaşabilirsiniz.

Posta Adresi: ODTÜ GV Bilgi Teknolojileri San. Ve Tic. A.Ş. (METUnic) Teknokent Gümüş Blok No:29 Çankaya/ANKARA